Bu gün UEFA Avropa Liqasında qrup mərhələsinin 3-cü turu keçiriləcək.
Modern.az xəbər verir ki, 12 qrupda 24 qarşılaşma olacaq. Turnirdə ölkəmizi təmsil edən “Qarabağ” Bakıda Kiprin APOEL klubu ilə qarşılaşaq. A qrupunun digər matçında “Sevilya” “Düdelanj”ı qəbul edəcək.


24 okryabr

Avropa Liqası

Qrup mərhələsi

3-cü tur


A qrupu


20:55. “Qarabağ” (Azərbaycan) – APOEL (Kipr)

23:00. “Sevilya” (İspaniya) – “Düdelanj” (Lüksemburq) 

1.Sevilya22004:06
2.Qarabağ21014:43
3.Düdelanj21015:73
4.APOEL20023:50

B qrupu


23:00. “
Dinamo” (KiyevUkrayna) – “Kopenhagen” (Danimarka)

23:00. “Malmö” (İsveç) – “Luqano” (İsveçrə)

1.Kopenhagen21102:14
2.Dinamo Kiyev21101:04
3.Malmö20111:21
4.Luqano20110:11



C qrupu


23:00. “Xetafe” (İspaniya) – “Bazel” (İsveçrə)

23:00. “Trabzonspor” (Türkiyə) – “Krasnodar” (Rusiya)

1.Xetafe22003:16
2.Bazel21107:24
3.Trabzonspor20112:31
4.Krasnodar20021:70



D qrupu


23:00. PSV (Niderland) – LASK (Avstriya)

23:00. 
“Sportinq” (Portuqaliya) – “Rusenborq” (Norveç)

1.PSV22007:36
2.Sportinq21014:43
3.LASK21012:23
4.Rusenborq20021:50



E qrupu


23:00. “Seltik” (Şotlandiya) – “Latsio” (İtaliya)

23:00. 
“Renn” (Fransa) – ÇFR (Kluj, Ruminiya)

1.Seltik21103:14
2.ÇFR21012:33
3.Latsio21013:33
4.Renn20112:31

F qrupu


23:00. “Arsenal” (İngiltərə) – “Vitoriya” (Portuqaliya)

23:00. 
“Ayntraxt” (Almaniya) – “Standard” (Belçika)

1.Arsenal22007:06
2.Standard21012:43
3.Ayntraxt21011:33
4.Vitoriya20020:30



G qrupu


20:55. “Porto” (Portuqaliya) – “Reyncers” (Şotlandiya)

20:55. 
“Yanq Boyz” (İsveçrə) – “Feyenoord” (Niderland)

1.Feyenoord21012:13
2.Yanq Boyz21013:33
3.Reyncers21012:23
4.Porto21012:33



H qrupu


20:55. SSKA (Moskva, Rusiya) – “Ferentsvaroş” (Macarıstan)

20:55. 
“Lüdoqorets” (Bolqarıstan) – “Espanyol” (İspaniya)

1.Lüdoqorets22008:16
2.Espanyol21103:14
3.Ferentsvaroş20111:41
4.SSKA20021:70



İ qrupu


20:55. “Gent” (Belçika) – “Volfsburq” (Almaniya)

20:55. 
“Sent-Etyen” (Fransa) – “Aleksandriya” (Ukrayna)

1.Volfsburq21104:24
2.Gent21104:34
3.Sent-Etyen20113:41
4.Aleksandriya20112:41

J qrupu


20:55. “Başakşəhər” (Türkiyə) – “Volfsberq” (İsveçrə)

20:55. “Roma” (İtaliya) – “Borussiya” (Mönxenqladbax, Almaniya)

1.Roma21105:14
2.Volfsberq21105:14
3.Borussiya20111:51
4.Başakşəhər20111:51


K qrupu


20:55. “Beşiktaş” (Türkiyə) – “Braqa” (Portuqaliya)

20:55. “Slovan” (Bratislava, Slovakiya) – “Vulverhempton” (İngiltərə)

1.Slovan21106:44
2.Braqa21103:24
3.Vulverhempton21011:13
4.Beşiktaş20022:50



L qrupu


20:55. “AZ Alkmar” (Niderland) – “Astana” (Qazaxıstan)

20:55. 
“Partizan” (Serbiya) – “Mançester Yunayted” (İngiltərə)

1.Partizan21104:34
2.Mançester Yunayted21101:04
3.AZ Alkmar20202:22
4.Astana20021:30